;

Arcocere Olio dopocera di pulizia rinfrescante 500ml.

(0 Vleresime)

800 Lekë

Shitesi: Wahl Cosmetic Albania Gjendja: Ne Stok

  • Vaj depilues.Ekselent për heqjen e dylli mbetur.Ekskluzivisht nga vajrat natyrore.Eshtë qetësues dhe zvogëlon skuqjen e mundshme pas depilimit.Një produkt ideal për kujdes delikate nën-ngjitës. Kodi- BE03 Made in Italia.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Vaj depilues.Ekselent për heqjen e dylli mbetur.Ekskluzivisht nga vajrat natyrore.Eshtë qetësues dhe zvogëlon skuqjen e mundshme pas depilimit.Një produkt ideal për kujdes delikate nën-ngjitës. Kodi- BE03 Made in Italia.

Wahl Cosmetic Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.