;

Arcocere Brazilian Wax Face-Body-Bikini 400ml.

(0 Vleresime)

1,500 Lekë

Shitesi: Wahl Cosmetic Albania Gjendja: Ne Stok

  • Dylli i ri shkëlqen në një gamë të gjerë të përbërësve natyralë dhe shumë të efektshëm, gjë që e bën heqjen e flokëve të butë dhe të butë. Dylli është i përshtatshëm për të dyja zonat e trupit dhe të fytyrës dhe mund të përdoret në të gjitha llojet e lëkurës. Dylli mund të hiqet nga lëkura pa përdorimin e shiritave. Kodi- E5204 Made in Italy
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Dylli i ri shkëlqen në një gamë të gjerë të përbërësve natyralë dhe shumë të efektshëm, gjë që e bën heqjen e flokëve të butë dhe të butë. Dylli është i përshtatshëm për të dyja zonat e trupit dhe të fytyrës dhe mund të përdoret në të gjitha llojet e lëkurës. Dylli mund të hiqet nga lëkura pa përdorimin e shiritave. Kodi- E5204 Made in Italy

Wahl Cosmetic Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.