;

Arcocere Velour Miele-Honey. 100 ml.

(0 Vleresime)

200 Lekë

Shitesi: Wahl Cosmetic Albania Gjendja: Ne Stok

  • Dylli i përshtatshem për depilimin e te gjithe llojeve të flokëve,ato karakterizohen nga prania e filozofisë së magnezit që rrjedh nga gëlqerori dolomit italian. Kodi-AX600AK Made in Italy
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Dylli i përshtatshem për depilimin e te gjithe llojeve të flokëve,ato karakterizohen nga prania e filozofisë së magnezit që rrjedh nga gëlqerori dolomit italian. Kodi-AX600AK Made in Italy

Wahl Cosmetic Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.