;

Kreher Termix C.RAMIX 12

(0 Vleresime)

1,200 Lekë

Shitesi: Wahl Cosmetic Albania Gjendja: Ne Stok

  • Furçë flokësh që kombinon teknologjinë më të fundit qeramike dhe jonike.E qëndrueshme dhe parandalon keputjen e flokëve.Përbërësi i tij jonik jo vetëm mbron por edhe parandalon dëmtimin e flokëve,shton shkëlqimin dhe butësinë e flokëve.Eshtë i disponueshëm në ngjyrë të tejdukshëme. Kodi-005-5CE1P Made in Spain
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Furçë flokësh që kombinon teknologjinë më të fundit qeramike dhe jonike.E qëndrueshme dhe parandalon keputjen e flokëve.Përbërësi i tij jonik jo vetëm mbron por edhe parandalon dëmtimin e flokëve,shton shkëlqimin dhe butësinë e flokëve.Eshtë i disponueshëm në ngjyrë të tejdukshëme. Kodi-005-5CE1P Made in Spain

Wahl Cosmetic Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.