;

Beauty Pretty Crystal.120 ml.

(0 Vleresime)

800 Lekë

Shitesi: Wahl Cosmetic Albania Gjendja: Ne Stok

  • Kristal për flokët i cili shton më shumë dritë,shkëlqim dhe butësi për çdo lloj flokësh.Me ekstrakt të farës së lirit dhe Vitamina E antioksidant.Flokët bëhen më të butë, më të shkëlqyeshëm dhe nuk ngatërrohen. Made in Italy
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Kristal për flokët i cili shton më shumë dritë,shkëlqim dhe butësi për çdo lloj flokësh.Me ekstrakt të farës së lirit dhe Vitamina E antioksidant.Flokët bëhen më të butë, më të shkëlqyeshëm dhe nuk ngatërrohen. Made in Italy

Wahl Cosmetic Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.