;

Harbor Balsam Coconut. 1000 ml.

(0 Vleresime)

2,000 Lekë

Shitesi: Wahl Cosmetic Albania Gjendja: Ne Stok

  • Balsam për përforcimin dhe ristrukturimin e flokëve.Për të gjitha llojet e flokëve që kanë nevojë për të përmirësuar cilësinë e fibrave,me përmbajtje të vajit të arrës së kokosit,duke përmirësuar shkëlqimin dhe ngjyrën e saj.1000 ml. Made in Italy
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Balsam për përforcimin dhe ristrukturimin e flokëve.Për të gjitha llojet e flokëve që kanë nevojë për të përmirësuar cilësinë e fibrave,me përmbajtje të vajit të arrës së kokosit,duke përmirësuar shkëlqimin dhe ngjyrën e saj.1000 ml. Made in Italy

Wahl Cosmetic Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.