;

Beauty Shampoo karite butter. 1000 ml.

(0 Vleresime)

1,000 Lekë

Shitesi: Wahl Cosmetic Albania Gjendja: Ne Stok

  • Shampo neutrale me gjalpë shea, e veçantë për flokët kaçurrelë dhe me onde, lehtëson krehjen duke lënë flokë të butë dhe me shkëlqim, ideale për flokë të thatë,ose të dëmtuar. 1000 ml. Made in Italy
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Shampo neutrale me gjalpë shea, e veçantë për flokët kaçurrelë dhe me onde, lehtëson krehjen duke lënë flokë të butë dhe me shkëlqim, ideale për flokë të thatë,ose të dëmtuar. 1000 ml. Made in Italy

Wahl Cosmetic Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.