;

Beauty Shampoo ICE sensation. 1000 ml.

(0 Vleresime)

1,000 Lekë

Shitesi: Wahl Cosmetic Albania Gjendja: Ne Stok

  • Shampo neutrale, dhe freskuese për lëkurën e kokës.Falë formulës së saj, ajo veçanërisht është e përshtatshme në periudhën e nxehtë të vitit ose në rastet kur lëkura vuan nga përdorimi i shpeshtë i mjeteve stiluese (tharëse , piaster,etj.) I bën flokët të butë dhe të shëndritshëm . 1000 ml. Made in Italy
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Shampo neutrale, dhe freskuese për lëkurën e kokës.Falë formulës së saj, ajo veçanërisht është e përshtatshme në periudhën e nxehtë të vitit ose në rastet kur lëkura vuan nga përdorimi i shpeshtë i mjeteve stiluese (tharëse , piaster,etj.) I bën flokët të butë dhe të shëndritshëm . 1000 ml. Made in Italy

Wahl Cosmetic Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.