;

Beauty Shampoo curls hair. 1000 ml.

(0 Vleresime)

1,000 Lekë

Shitesi: Wahl Cosmetic Albania Gjendja: Ne Stok

  • Shampo speciale hidrogjeni e kolagjenit për flokë kaçurrelë. Falë aktivitetit të saj të fortë, ajo siguron mbështetje dhe rezistencë ndaj flokëve, fuqia hidratuese i jep butësi dhe shkëlqim flokëve kaçurrel. 1000 ml. Made in Italy
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Shampo speciale hidrogjeni e kolagjenit për flokë kaçurrelë. Falë aktivitetit të saj të fortë, ajo siguron mbështetje dhe rezistencë ndaj flokëve, fuqia hidratuese i jep butësi dhe shkëlqim flokëve kaçurrel. 1000 ml. Made in Italy

Wahl Cosmetic Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.