;

Beauty Shampoo linseeds oil. 1000 ml.

(0 Vleresime)

1,000 Lekë

Shitesi: Wahl Cosmetic Albania Gjendja: Ne Stok

  • Shampo me përbërje të vajit prej liri, shërben për të rivendosur vitalitetin dhe butësinë natyrale të flokëve të thatë dhe të dëmtuar për shkak të trajtimeve të shpeshta. 1000 ml. Made in Italy
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Shampo me përbërje të vajit prej liri, shërben për të rivendosur vitalitetin dhe butësinë natyrale të flokëve të thatë dhe të dëmtuar për shkak të trajtimeve të shpeshta. 1000 ml. Made in Italy

Wahl Cosmetic Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.