;

Beauty Hair mask yougurt & milk proteins. 1000 ml.

(0 Vleresime)

1,000 Lekë

Shitesi: Wahl Cosmetic Albania Gjendja: Ne Stok

  • Maskë me proteina të qumështit për flokë të thatë, të zbehtë dhe trajtime të shpeshta ,të tilla si zbardhimi ose i përhershëm. Formula e kësaj maske e pasur me përbërës aktiv mbron, rigjeneron dhe hidraton flokët në mënyrë homogjene. Duke e masazhuar flokun butë dhe për dy ose tre minuta kjo maskë vepron. 1000 ml. Made in Italy
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Maskë me proteina të qumështit për flokë të thatë, të zbehtë dhe trajtime të shpeshta ,të tilla si zbardhimi ose i përhershëm. Formula e kësaj maske e pasur me përbërës aktiv mbron, rigjeneron dhe hidraton flokët në mënyrë homogjene. Duke e masazhuar flokun butë dhe për dy ose tre minuta kjo maskë vepron. 1000 ml. Made in Italy

Wahl Cosmetic Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.