;

Xflex After Shave 100 ml

(0 Vleresime)

600 Lekë

Shitesi: Wahl Cosmetic Albania Gjendja: Ne Stok

  • XFLEX pas një rrojes , e dizajnuar posaçërisht për lëkurë të ndjeshme ndaj rruajtjes. E pasur me ekstrakte natyrale, lë lëkurën të freskët për një kohë të gjatë. 100 ml Made in italy
Sasia

Kontakt

Shperndaje

XFLEX pas një rrojes , e dizajnuar posaçërisht për lëkurë të ndjeshme ndaj rruajtjes. E pasur me ekstrakte natyrale, lë lëkurën të freskët për një kohë të gjatë. 100 ml Made in italy

Wahl Cosmetic Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.