;

Invidia NORMALIZZANTE CUTE GRASSA E CAPELLI SECCHI 1000 ml

(0 Vleresime)

1,200 Lekë

Shitesi: Wahl Cosmetic Albania Gjendja: Ne Stok

  • Shampo kryesisht për flokë të thatë me acid hialuronik dhe lecitin. Realizon pastrimin e lëkurës së kokës nga zbokthi gjithashtu dhe siguron hidratimin e flokëve , duke i kthyer ato në flokë normal për një kohë të shkurtër . 1000 ml Made in Italy
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Shampo kryesisht për flokë të thatë me acid hialuronik dhe lecitin. Realizon pastrimin e lëkurës së kokës nga zbokthi gjithashtu dhe siguron hidratimin e flokëve , duke i kthyer ato në flokë normal për një kohë të shkurtër . 1000 ml Made in Italy

Wahl Cosmetic Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.