;

Kiepe Professional Techno Relax 5.5’’

(0 Vleresime)

3,000 Lekë

Shitesi: Wahl Cosmetic Albania Gjendja: Ne Stok

  • Gërshërë të përbëra prej çeliku të cilësisë së lartë dhe ideale për prerje të shpejta , me goma të buta në pjesën e unazave dhe për një rehati në punën tuaj . Madhësia e këtyre gërshërve eshte 5.5’’. Kodi-2233 . Made in Italy
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Gërshërë të përbëra prej çeliku të cilësisë së lartë dhe ideale për prerje të shpejta , me goma të buta në pjesën e unazave dhe për një rehati në punën tuaj . Madhësia e këtyre gërshërve eshte 5.5’’. Kodi-2233 . Made in Italy

Wahl Cosmetic Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.