;

Kiepe Professional coiffeur super 7’’

(0 Vleresime)

3,000 Lekë

Shitesi: Wahl Cosmetic Albania Gjendja: Ne Stok

  • Gërshërë lineare dhe të ashpra për një prerje të butë dhe të saktë. Me madhësi 7’’ ,pjesët prerëse të vogla për shkurtime të drejta . Kodi-277-7. Made in Italy
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Gërshërë lineare dhe të ashpra për një prerje të butë dhe të saktë. Me madhësi 7’’ ,pjesët prerëse të vogla për shkurtime të drejta . Kodi-277-7. Made in Italy

Wahl Cosmetic Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.