;

Kiepe Professional Ice Tempered stainless 5.5’’

(0 Vleresime)

2,500 Lekë

Shitesi: Wahl Cosmetic Albania Gjendja: Ne Stok

  • Gërshërë me përberje çeliku dhe me dhembëza për një prerje sa me të saktë. Madhësia 5.5 ‘’. Kodi-271. Made in Italy
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Gërshërë me përberje çeliku dhe me dhembëza për një prerje sa me të saktë. Madhësia 5.5 ‘’. Kodi-271. Made in Italy

Wahl Cosmetic Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.