;

GAMMAPIU Extra Pro Nano Titanio

(0 Vleresime)

10,000 Lekë

Shitesi: Wahl Cosmetic Albania Gjendja: Ne Stok

  • 00102- GAMMAPIU Extra Pro Nano Titanio -10000 Bar Kod-8021660009723 Kontrolli i temperatures është në maksimumin 220 ° c . Me ngrohje të shpejte , e ndërtuar me veshje qeramike e termaline për mbrojtjen e flokëve . Pjastër e cila ka siguri maksimale dhe është e favorshme për cdo sallon dhe jo vetëm .
Sasia

Kontakt

Shperndaje

00102- GAMMAPIU Extra Pro Nano Titanio -10000 Bar Kod-8021660009723 Kontrolli i temperatures është në maksimumin 220 ° c . Me ngrohje të shpejte , e ndërtuar me veshje qeramike e termaline për mbrojtjen e flokëve . Pjastër e cila ka siguri maksimale dhe është e favorshme për cdo sallon dhe jo vetëm .

Wahl Cosmetic Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.