;

GAMMAPIU Iron T&C (mashe)

(0 Vleresime)

5,000 Lekë

Shitesi: Wahl Cosmetic Albania Gjendja: Ne Stok

  • E disponueshme në madhësi të ndryshme me veshje teramoline për një trajtim më të sigurt dhe për mos dëmtimin e flokëve . Rrotullimi i kordonit është efektiv për një përdorim të lehtë .Dorezë ergonomike kundër rrëshqitjes .Me temperature maksimale deri në 200 ° C.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

E disponueshme në madhësi të ndryshme me veshje teramoline për një trajtim më të sigurt dhe për mos dëmtimin e flokëve . Rrotullimi i kordonit është efektiv për një përdorim të lehtë .Dorezë ergonomike kundër rrëshqitjes .Me temperature maksimale deri në 200 ° C.

Wahl Cosmetic Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.