;

Wahl Detailer Professional 5 Stars

(0 Vleresime)

13,000 Lekë 14,000 Lekë (-7%)

Shitesi: Wahl Cosmetic Albania Gjendja: Ne Stok

  • Prerja e gjitha në detaje nga seria e 5 yjeve te Wahl Detajuesi Wahl është një makinë prerëse me peshë të lehtë . E pajisur me një thikë të rregullueshme, e shkëlqyer për zvogëlimin e saktë të pjeses së fytyrës, veshëve dhe qafës. Ky detajues është i dizajnuar për detajet dhe dizajnin e flokëve të fytyrës. Pa mbivenosje te kokave te makinës .
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Prerja e gjitha në detaje nga seria e 5 yjeve te Wahl Detajuesi Wahl është një makinë prerëse me peshë të lehtë . E pajisur me një thikë të rregullueshme, e shkëlqyer për zvogëlimin e saktë të pjeses së fytyrës, veshëve dhe qafës. Ky detajues është i dizajnuar për detajet dhe dizajnin e flokëve të fytyrës. Pa mbivenosje te kokave te makinës .

Wahl Cosmetic Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.