;

Barbar Pole

(0 Vleresime)

13,000 Lekë

Shitesi: Wahl Cosmetic Albania Gjendja: Ne Stok

  • Kur është fjala për sallonin e Berbereve , simboli më i shquar duhet të jetë drita e tij e gjallë e rrotulluese, e kombinuar me ngjyre te kuqe dhe blu . Kjo dritë gjithmonë kap vëmendjen nga çdo kalimtar dhe duhet në cdo sallon . Është e disponueshme në përmasat 76x40x30 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Kur është fjala për sallonin e Berbereve , simboli më i shquar duhet të jetë drita e tij e gjallë e rrotulluese, e kombinuar me ngjyre te kuqe dhe blu . Kjo dritë gjithmonë kap vëmendjen nga çdo kalimtar dhe duhet në cdo sallon . Është e disponueshme në përmasat 76x40x30 cm.

Wahl Cosmetic Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.