;

Golf per femra

(0 Vleresime)

990 Lekë 1,490 Lekë (-34%)

Shitesi: shopaholic Gjendja: Ne Stok

  • Golfa per femra elastik te holle pas trupit Mjaft elegant dhe te bukur Vijne ne ngjyra te ndryshme Mase standarte Vijne ne ngjyre te zeze,bardhe,gri,blu,vishnje,kuqe,verdhe,gurkali e erret
Sasia
Raporto

Kodi: #14362

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Golfa per femra elastik te holle pas trupit Mjaft elegant dhe te bukur Vijne ne ngjyra te ndryshme Mase standarte Vijne ne ngjyre te zeze,bardhe,gri,blu,vishnje,kuqe,verdhe,gurkali e erret

shopaholic

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.