;

Bilardo

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Toy Shop Gjendja: Ne Stok

  • Tavoline bilardo bashke me te gjithe aksesoret e nevojeshem. Me permasa 30*20 cm
Sasia
Raporto

Kodi: #14268

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Tavoline bilardo bashke me te gjithe aksesoret e nevojeshem. Me permasa 30*20 cm

Toy Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.