;

Doogee S30

(0 Vleresime)

14,990 Lekë 17,990 Lekë (-17%)

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Ekrani : 5.0 inch RAM 2GB ROM 16GB Kamera selfie : 5.0MP 2 kamera mbrapa : 8.0MP + 3.0MP Bateria e fuqishme : 5580 mAh Rrjeti 2G/3G/4G Dual Sim Fingerprint (shenje gishti),GPS,WIFI,Bluetooth OS: Android 7.0 CPU: MTK6737V Quad Core Rezolucioni : 1280*720 Pixel
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Ekrani : 5.0 inch RAM 2GB ROM 16GB Kamera selfie : 5.0MP 2 kamera mbrapa : 8.0MP + 3.0MP Bateria e fuqishme : 5580 mAh Rrjeti 2G/3G/4G Dual Sim Fingerprint (shenje gishti),GPS,WIFI,Bluetooth OS: Android 7.0 CPU: MTK6737V Quad Core Rezolucioni : 1280*720 Pixel

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.