;

ARIETE, HEKUR PA KORDON

(0 Vleresime)

5,290 Lekë

Shitesi: ProtonMart Gjendja: Ne Stok

  • Hekur me nje sistem inovativ 2n1 qe lejon hekurosjen tradicionale me prakticitetin e teknologjise cordless.Me nje veprim te thjeshte mund te kaloni nga nje sistem tek tjetri duke kursyer keshtu edhe energji elektrike.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Hekur me nje sistem inovativ 2n1 qe lejon hekurosjen tradicionale me prakticitetin e teknologjise cordless.Me nje veprim te thjeshte mund te kaloni nga nje sistem tek tjetri duke kursyer keshtu edhe energji elektrike.

ProtonMart

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.