;

ARIETE, FSHESE KORRENTI EVO 2N1

(0 Vleresime)

6,900 Lekë

Shitesi: ProtonMart Gjendja: Ne Stok

  • Evo 2n1 eshte nje fshese me korrent pa qese, me tel, ideale per pastrimin e dyshemeve, qofte edhe siperfaqet me te veshtira per tu arrire. Per nje pastrim te sigurt.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Evo 2n1 eshte nje fshese me korrent pa qese, me tel, ideale per pastrimin e dyshemeve, qofte edhe siperfaqet me te veshtira per tu arrire. Per nje pastrim te sigurt.

ProtonMart

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.