;

ARIETE, FSHESE KORRENTI SHKOP

(0 Vleresime)

8,900 Lekë

Shitesi: ProtonMart Gjendja: Ne Stok

  • Fshese korrenti me klas A+ ka nje motor te nje eficence te larte, dizajn te ri te brendshem dhe siguron nje pastrim te perditshem me sforco minimale. E lehte dhe e manovrueshme, me filter HEPA.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Fshese korrenti me klas A+ ka nje motor te nje eficence te larte, dizajn te ri te brendshem dhe siguron nje pastrim te perditshem me sforco minimale. E lehte dhe e manovrueshme, me filter HEPA.

ProtonMart

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.