;

ARIETE, FSHESE KORRENTI COMPACT

(0 Vleresime)

8,900 Lekë

Shitesi: ProtonMart Gjendja: Ne Stok

  • Fshese korrenti e klasit A. Nga linjat elegante deri tek prakticiteti i vet, Red Compact, me vetem 700 W absorbim, redukton konsumin e energjise me kapacitetin me te larte aspirues duke hequr pluhurin dhe bakteret nga te gjitha siperfaqet. Kjo fshese me korrent eshte e pajisur me filtrin HEPA hipoalergjik, me mundesi per tu lare. Serbatori 2 litra.c
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Fshese korrenti e klasit A. Nga linjat elegante deri tek prakticiteti i vet, Red Compact, me vetem 700 W absorbim, redukton konsumin e energjise me kapacitetin me te larte aspirues duke hequr pluhurin dhe bakteret nga te gjitha siperfaqet. Kjo fshese me korrent eshte e pajisur me filtrin HEPA hipoalergjik, me mundesi per tu lare. Serbatori 2 litra.c

ProtonMart

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.