;

ARIETE, MAKINERI PER KAFE FILTER DIGITALE

(0 Vleresime)

8,690 Lekë

Shitesi: ProtonMart Gjendja: Ne Stok

  • E afte te pergatise nga 4-12 filxhane kafesh te gjate, te nxehte dhe te shijshme. Fale kohematesit dhe ekranit LCD eshte e mundur te programosh berjen e kafes qe prej 24 oresh. Piastra mbeshtetese brenda arrin te mbaje nxehtesine deri ne gjysem ore. E disponueshme ne tri ngjyra, bojeqielli, jeshile dhe bezhe.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

E afte te pergatise nga 4-12 filxhane kafesh te gjate, te nxehte dhe te shijshme. Fale kohematesit dhe ekranit LCD eshte e mundur te programosh berjen e kafes qe prej 24 oresh. Piastra mbeshtetese brenda arrin te mbaje nxehtesine deri ne gjysem ore. E disponueshme ne tri ngjyra, bojeqielli, jeshile dhe bezhe.

ProtonMart

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.