;

ARIETE, MAKINERI CAFE VINTAGE ME KAPSULA

(0 Vleresime)

17,490 Lekë

Shitesi: ProtonMart Gjendja: Ne Stok

  • Makineri kafeje me dizajn elegant dhe te rafinuar, ne stilin perfekt vintage, e pasuruar me detaje pastel dhe metal. 900W fuqi, qe ju lejon ta shijoni kafen njelloj si neper baret me te mira. E disponueshme ne ngjyren e gjelber pastel, bojeqielli dhe bezhe.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Makineri kafeje me dizajn elegant dhe te rafinuar, ne stilin perfekt vintage, e pasuruar me detaje pastel dhe metal. 900W fuqi, qe ju lejon ta shijoni kafen njelloj si neper baret me te mira. E disponueshme ne ngjyren e gjelber pastel, bojeqielli dhe bezhe.

ProtonMart

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.