;

ARIETE, MAKINERI EKSPRESI Café Retrò

(0 Vleresime)

18,000 Lekë

Shitesi: ProtonMart Gjendja: Ne Stok

  • Makineria e ekspresit me e re me nje dizajn retro te rafinuar dhe kuruar deri ne detajet minimale. E disponueshme ne ngjyrat e kuqe dhe e zeze.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Makineria e ekspresit me e re me nje dizajn retro te rafinuar dhe kuruar deri ne detajet minimale. E disponueshme ne ngjyrat e kuqe dhe e zeze.

ProtonMart

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.