;

Ariete Waffle Maker Party Time

(0 Vleresime)

2,999 Lekë

Shitesi: ProtonMart Gjendja: Ne Stok

  • Beres Waffle-s perfekt per shtepite tuaja.Arrin te mbaje deri ne 1.25 kg produkt.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres Waffle-s perfekt per shtepite tuaja.Arrin te mbaje deri ne 1.25 kg produkt.

ProtonMart

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.