;

Ariete Hotdog Party Time

(0 Vleresime)

4,444 Lekë

Shitesi: ProtonMart Gjendja: Ne Stok

  • E thjeshte dhe e shpejte, ne pak minuta mund te krijoni nje hot-dog, perfekt per nje party alla Americana.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

E thjeshte dhe e shpejte, ne pak minuta mund te krijoni nje hot-dog, perfekt per nje party alla Americana.

ProtonMart

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.