;

Ariete Hamburger Maker Party Time

(0 Vleresime)

4,990 Lekë

Shitesi: ProtonMart Gjendja: Ne Stok

  • E thjeshte dhe e shpejte; ne me pak se 5 min mund te pergatisni me pak se 2 hamburgera te shijshem, panine te buta dhe toast te shijshem. E thjeshte per tu perdorur dhe per tu perdorur.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

E thjeshte dhe e shpejte; ne me pak se 5 min mund te pergatisni me pak se 2 hamburgera te shijshem, panine te buta dhe toast te shijshem. E thjeshte per tu perdorur dhe per tu perdorur.

ProtonMart

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.