;

Ariete Crepes Maker Party Time

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: ProtonMart Gjendja: Ne Stok

  • Pllaka elektrike me nje dizajn retro perfekte per te gatuar krepa, pancakes, pite etj, ne nje menyre praktike dhe shume te thjeshte. E lehte ne perdorim, forme kompakte, dizajn ekskluziv. Vjen bashke me dy spatula te vogla falas.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Pllaka elektrike me nje dizajn retro perfekte per te gatuar krepa, pancakes, pite etj, ne nje menyre praktike dhe shume te thjeshte. E lehte ne perdorim, forme kompakte, dizajn ekskluziv. Vjen bashke me dy spatula te vogla falas.

ProtonMart

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.