;

Ariete Omelette Maker Party Time

(0 Vleresime)

4,590 Lekë

Shitesi: ProtonMart Gjendja: Ne Stok

  • Pllaka elektrike me e re me te cilen mund te gatuani ne menyre te thjeshte omeleta te shijshme, tortillas apo calzone. Fusni brenda pllakes ate qe keni pergatitur dhe ne pak minuta do jete e pjekur.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Pllaka elektrike me e re me te cilen mund te gatuani ne menyre te thjeshte omeleta te shijshme, tortillas apo calzone. Fusni brenda pllakes ate qe keni pergatitur dhe ne pak minuta do jete e pjekur.

ProtonMart

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.