;

Ariete Yogurella

(0 Vleresime)

3,490 Lekë 3,990 Lekë (-13%)

Shitesi: ProtonMart Gjendja: Ne Stok

  • Yogurella eshte beresja e kosit me e re me nje ngjyre te verdhe brilante dhe me nje design esencial qe do i sjelle drite dhe jete kuzhines tuaj. Perfekte per mengjes apo pasdite, duke marre parasysh qe kosi eshte nje perberes i shendetshem dhe i shijshem. Fale Arietes dhe bashkepunimit me ProtonMart do te jete me e thjeshte ta beni ne shtepi. Deri ne 1 kg produkt dhe 6 vazo te shperndara ju lejojne ta shperndani produktin.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Yogurella eshte beresja e kosit me e re me nje ngjyre te verdhe brilante dhe me nje design esencial qe do i sjelle drite dhe jete kuzhines tuaj. Perfekte per mengjes apo pasdite, duke marre parasysh qe kosi eshte nje perberes i shendetshem dhe i shijshem. Fale Arietes dhe bashkepunimit me ProtonMart do te jete me e thjeshte ta beni ne shtepi. Deri ne 1 kg produkt dhe 6 vazo te shperndara ju lejojne ta shperndani produktin.

ProtonMart

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.