;

Antene e brendshme

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Antene e brendshme me sinjal HD me te mire se sateliti apo kabllori juaj. Shume i lehte per tu Montuar.
Sasia
Raporto

Kodi: #13610

Kategori:Elektronika, Tv & audio, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Antene e brendshme me sinjal HD me te mire se sateliti apo kabllori juaj. Shume i lehte per tu Montuar.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.