;

Blackview A7

(0 Vleresime)

8,290 Lekë 12,590 Lekë (-34%)

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Blackview A7 i ri,prodhuar ne korrik 2017.Smartphone me 2 kamera mbrapa dhe 1 para,gjithashtu dhe ne flashlight. Ekrani 5.0 inch HD MTK6580A Dual SIM Quad Core Android 7.0 RAM 1 GB Memoria 8 GB 5MP Camerat mbrapa Bateria 2800mAh Gjuhet :Norwegian,Russian,Italian,German,French,Spanish,Polish,Turkish,Portuguese,English Trashesia :Slim(9mm-10mm) Madhesia :143*71*9.5mm Te tjera :MP3 Playback,Touchscreen,FM Radio,GPS Navigation,Message,Bluetooth,Video Player,Front Camera,HD Video Player,Wi-Fi,Memory Card Slots,EmailTalk
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Blackview A7 i ri,prodhuar ne korrik 2017.Smartphone me 2 kamera mbrapa dhe 1 para,gjithashtu dhe ne flashlight. Ekrani 5.0 inch HD MTK6580A Dual SIM Quad Core Android 7.0 RAM 1 GB Memoria 8 GB 5MP Camerat mbrapa Bateria 2800mAh Gjuhet :Norwegian,Russian,Italian,German,French,Spanish,Polish,Turkish,Portuguese,English Trashesia :Slim(9mm-10mm) Madhesia :143*71*9.5mm Te tjera :MP3 Playback,Touchscreen,FM Radio,GPS Navigation,Message,Bluetooth,Video Player,Front Camera,HD Video Player,Wi-Fi,Memory Card Slots,EmailTalk

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.