;

AOC 21.5 E2270S

(0 Vleresime)

18,990 Lekë

Shitesi: Infotech Gjendja: Ne Stok

  • Rezolucioni 1920 x 1080 pixels Koha e reagimit 5 ms Display LED HD type Full HD HDCP JO VGA port Power LED Stand-by LED On/off switch
Sasia
Raporto

Kodi: #12869

Kategori:Elektronika, It, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Rezolucioni 1920 x 1080 pixels Koha e reagimit 5 ms Display LED HD type Full HD HDCP JO VGA port Power LED Stand-by LED On/off switch

Infotech

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.