;

AOC 18.5 E970S

(0 Vleresime)

15,900 Lekë

Shitesi: Infotech Gjendja: Ne Stok

  • Ekrani LCD 18.5 Inch Monitor Rezolucioni 1366 X 768 Pixels Contrast Ratio 600:1 16.7 milion ngjyra Aspect Ratio 16:09 Koha e reagimit 5 ms HDMI Jo DVI Jo VGA Po 100-240 VAC; 50/60 Hz Fuqia 18W
Sasia
Raporto

Kodi: #12868

Kategori:Elektronika, It, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Ekrani LCD 18.5 Inch Monitor Rezolucioni 1366 X 768 Pixels Contrast Ratio 600:1 16.7 milion ngjyra Aspect Ratio 16:09 Koha e reagimit 5 ms HDMI Jo DVI Jo VGA Po 100-240 VAC; 50/60 Hz Fuqia 18W

Infotech

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.