;

ARIELLI 49 LED TV

(0 Vleresime)

49,990 Lekë

Shitesi: Infotech Gjendja: Ne Stok

  • TV ARIELLI LED FULL HD Model 49DN4T2 49 ” Ka rezolucion të plotë HD dhe vjen me Integruar Tuner Digital, kështu që ju nuk keni nevojë marrës shtesë për të parë TV dixhitale. Ajo ka 3 input HDMI e bën të lehtë për të lidhur me pajisje të tjera digjitale argëtuese dhe përmban një port USB. Madhesia e ekranit 49 ” Rezolucion: HD 1920×1080 Full Frekuenca: 50 Hz
Sasia
Raporto

Kodi: #12865

Kategori:Elektronika, Tv & audio, Televizore

Kontakt

Shperndaje

TV ARIELLI LED FULL HD Model 49DN4T2 49 ” Ka rezolucion të plotë HD dhe vjen me Integruar Tuner Digital, kështu që ju nuk keni nevojë marrës shtesë për të parë TV dixhitale. Ajo ka 3 input HDMI e bën të lehtë për të lidhur me pajisje të tjera digjitale argëtuese dhe përmban një port USB. Madhesia e ekranit 49 ” Rezolucion: HD 1920×1080 Full Frekuenca: 50 Hz

Infotech

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.