;

ARIELLI 42 LED TV

(0 Vleresime)

47,990 Lekë

Shitesi: Infotech Gjendja: Ne Stok

  • Madhësia e ekranit 42 ” Definition HD Full Rezoluta (max) 1080p Audio Fuqia 2 x 5W 3 x HDMI 2 x USB 2.0 Konsumi i energjisë 48W
Sasia
Raporto

Kodi: #12864

Kategori:Elektronika, Tv & audio, Televizore

Kontakt

Shperndaje

Madhësia e ekranit 42 ” Definition HD Full Rezoluta (max) 1080p Audio Fuqia 2 x 5W 3 x HDMI 2 x USB 2.0 Konsumi i energjisë 48W

Infotech

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.