;

ARIELLI 32 LED SMART

(0 Vleresime)

27,990 Lekë 29,990 Lekë (-7%)

Shitesi: Infotech Gjendja: Ne Stok

  • TV 32 “LED ARIELLI. HDMI, USB, Ekrani 32 ” (81cm) Ekran LED LCD Rezolucioni 1366 x 768 Tensioni: 100-240 V Fuqia: 36 W Pesha: 6.1 kg
Sasia
Raporto

Kodi: #12862

Kategori:Elektronika, Tv & audio, Televizore

Kontakt

Shperndaje

TV 32 “LED ARIELLI. HDMI, USB, Ekrani 32 ” (81cm) Ekran LED LCD Rezolucioni 1366 x 768 Tensioni: 100-240 V Fuqia: 36 W Pesha: 6.1 kg

Infotech

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.