;

ARIELLI 32 LED 32DN5T2

(0 Vleresime)

26,990 Lekë

Shitesi: Infotech Gjendja: Ne Stok

  • TV 32 “LED ARIELLI HDMI, USB, Model 32DN5T2 Ekrani 32 ” (81cm) Ekran LED LCD Rezolucioni 1366 x 768 Tensioni: 100-240 V Fuqia: 45 W Pesha: 5.2 kg Permasat: 81.5 x 13.5 x 52.5 cm
Sasia
Raporto

Kodi: #12861

Kategori:Elektronika, Tv & audio, Televizore

Kontakt

Shperndaje

TV 32 “LED ARIELLI HDMI, USB, Model 32DN5T2 Ekrani 32 ” (81cm) Ekran LED LCD Rezolucioni 1366 x 768 Tensioni: 100-240 V Fuqia: 45 W Pesha: 5.2 kg Permasat: 81.5 x 13.5 x 52.5 cm

Infotech

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.