;

Air cooler

(0 Vleresime)

9,990 Lekë 12,990 Lekë (-23%)

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Air cooler,kondicioner portativ me depozite uji - 3 NIVELE FTOHJE - VOLTAZHI 220 VAT - - KONSUMIMI ENERGJISE 70 W (SA 1 LLAMPE ) - BAGAZHIER UJI 4.5 LITRA - 2 PLLAKA AKULLI ( AZOT I LENGSHEM ) - ZHURMA 40 DB - FUNKSION JONIZUES (NUK THAN AJRIN ) - OPSION PER SHPERNDARJEN E AJRIT
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Air cooler,kondicioner portativ me depozite uji - 3 NIVELE FTOHJE - VOLTAZHI 220 VAT - - KONSUMIMI ENERGJISE 70 W (SA 1 LLAMPE ) - BAGAZHIER UJI 4.5 LITRA - 2 PLLAKA AKULLI ( AZOT I LENGSHEM ) - ZHURMA 40 DB - FUNKSION JONIZUES (NUK THAN AJRIN ) - OPSION PER SHPERNDARJEN E AJRIT

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.