;

APARAT TENSIONI KRAHU

(0 Vleresime)

4,490 Lekë

Shitesi: Infotech Gjendja: Ne Stok

  • Mates tensioni dhe monitorues i presionit te gjakut,i projektuar për rehati dhe për të siguruar përdorimin e duhur dhe të saktë, rrotullohet për te mundesuar ruajtjen e lehtë. Ajo ka një ekran LCD i cili tregon qartë rezultatet me shifra të mëdha. Matja plotësisht automatike e tensionit te gjakut, pajisje e vogla dhe e lehte
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mates tensioni dhe monitorues i presionit te gjakut,i projektuar për rehati dhe për të siguruar përdorimin e duhur dhe të saktë, rrotullohet për te mundesuar ruajtjen e lehtë. Ajo ka një ekran LCD i cili tregon qartë rezultatet me shifra të mëdha. Matja plotësisht automatike e tensionit te gjakut, pajisje e vogla dhe e lehte

Infotech

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.