;

BLENDER ARIETE

(0 Vleresime)

4,990 Lekë

Shitesi: Infotech Gjendja: Ne Stok

  • Blender Ariete 1767 Fuqia 350W Locked Motor kubatura 400 ml Material inox Permasat e produktit (mm) L170xW135xH240 Pesha e produktit (Kg) 1,2 Permasa e kontenierit 20/40/40HQ 2898/5952/7002
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Blender Ariete 1767 Fuqia 350W Locked Motor kubatura 400 ml Material inox Permasat e produktit (mm) L170xW135xH240 Pesha e produktit (Kg) 1,2 Permasa e kontenierit 20/40/40HQ 2898/5952/7002

Infotech

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.