;

Blender dsp

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Blender kaucuk dsp .Mundeson bluarjen e ushqimit gjithashtu dhe berjen e lengjeve te fresket te frutave.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Blender kaucuk dsp .Mundeson bluarjen e ushqimit gjithashtu dhe berjen e lengjeve te fresket te frutave.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.