;

-tigan me dy doreza cm 26 vesta.

(0 Vleresime)

2,990 Lekë 3,380 Lekë (-12%)

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • -TIGAN ME DY DOREZA CM 26 VESTA.Përmban 3 shtresa, nga te cilat, nje eshte Antiaderente, nje eshte e kombinuar me grimca rere e cila e bene me solide dhe te qendrueshme. Gjithashtu ka edhe nje shtrese alumini te paster. është rezistente ndaj goditjeve termike, gërvishtjeve dhe pastrimt. · Të gjitha veshjet jo-ngjitëse të TVS janë të lira nga nikeli dhe Metalet e rënda dhe PFOA." · Të gjitha veshjet jo-ngjitëse të TVS janë të lira nga nikeli dhe Metalet e rënda dhe PFOA."
Sasia

Kontakt

Shperndaje

-TIGAN ME DY DOREZA CM 26 VESTA.Përmban 3 shtresa, nga te cilat, nje eshte Antiaderente, nje eshte e kombinuar me grimca rere e cila e bene me solide dhe te qendrueshme. Gjithashtu ka edhe nje shtrese alumini te paster. është rezistente ndaj goditjeve termike, gërvishtjeve dhe pastrimt. · Të gjitha veshjet jo-ngjitëse të TVS janë të lira nga nikeli dhe Metalet e rënda dhe PFOA." · Të gjitha veshjet jo-ngjitëse të TVS janë të lira nga nikeli dhe Metalet e rënda dhe PFOA."

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.