;

-tenxhere cm28 basilico.

(0 Vleresime)

2,590 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • -Tenxhere CM28 basilico.Permban tre shtresa. E sipermja eshte shtresa me materialin Ipertek-jo-ngjitese. Ka nje shtres te mesme te kombinuar alumin me minerale. Si dhe shtresa e trete qe eshte baza eshte Alumin I paster.Nuk permban material Nikeli apo metale te renda PFOA. · Të gjitha veshjet jo-ngjitëse të TVS janë të lira nga nikeli dhe Metalet e rënda dhe PFOA."
Sasia

Kontakt

Shperndaje

-Tenxhere CM28 basilico.Permban tre shtresa. E sipermja eshte shtresa me materialin Ipertek-jo-ngjitese. Ka nje shtres te mesme te kombinuar alumin me minerale. Si dhe shtresa e trete qe eshte baza eshte Alumin I paster.Nuk permban material Nikeli apo metale te renda PFOA. · Të gjitha veshjet jo-ngjitëse të TVS janë të lira nga nikeli dhe Metalet e rënda dhe PFOA."

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.